Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli yazarlarımızdan aldığımız en çok sorulan sorular

Nasıl yazar olurum?

Yazarlık başvurusu yapıp siz de yazar ekibimize katılabilirsiniz. Başvuru sonrasında size incelenmek üzere bir örnek makale gönderilip ayrıca deneme makalesi yazmanız istenecektir. Gönderdiğiniz makale incelenmesi sonrasında size sisteme giriş yapabilmeni

Başvuru cevabım ne zaman gelir?

Başvurularınız 1-3 iş günü içerisinde editörlerimiz tarafından yanıtlanacak ve sizlere gerekli bilgiler iletilecektir.

Hangi konularda makale yazılıyor?

Tek bir konuya bağlı kalmaksızın pek çok konu hakkında makale yazılmaktadır. Sisteme giriş yaptığınız zaman karşınıza alabileceğiniz işlerin listesi çıkacaktır.

Yazıları nerede yazmam gerekiyor?

Yazacağınız makaleleri size verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra panel üzerinden yazacaksınız.

Ne kadar kazanç elde ederim?

Yazılacak her bir işin yanında sizden yazmanızı istediğimiz kelime sayısı ve size ödenecek olan miktar yazmaktadır. Yani siz yazmaya devam ettiğiniz sürece kazancınız sürekli artacaktır.

Ödemeler Nasıl Yapılacak?

Ödemeleriniz her ayın başında yani 1'i ile 5'i arasında profilinizde ekleyeceğiniz hesap numaralarınıza gönderilmektedir.

Yazdığımız makaleler neden kabul edilmez?

Yazarlarımızın yazdığı yazılarda aradığımız en önemli özellik ÖZGÜN olmasıdır. Makaleyi yazarken hiç bir kaynaktan birebir alıntı ya da kopyalama yapmaksızın yalnızca kendi fikir ve düşüncelerinizi yazıya aktarmalısınız. Onun dışındaki yapılan hatalarınız

Yazılarımızın telif hakkı kime ait oluyor?

MakaleHizmeti.com olarak yazdığınız tüm yazıların ödemelerini yaptığımızdan dolayı yazılarınıza ait tüm telif hakları İzmir Social Bilişim Hizmetleri'ne aittir.