Makale Hizmeti - Yazar Başvuru Formu

Başvuru yapacak adayların öncelikle “Bilgi Alın” Sayfasını detaylıca okuması gerekiyor.
Ardından Örnek Makale incelenmeli ve nasıl makale yazılacağı hakkında bilgi edinilmeli.

İş yazmak ile ilgili belirli kurallarımız ve makale düzeni mevcut. Bu düzene uygun ve resmi dil kullanarak makale yazılması gerekiyor. Kişisel anlatımlar, gündelik yazımlar değil, kurumsal bir dil ile resmi ve bilgi verici makale yazılmalıdır.
Kopya ve alıntı yazılar kullanmadan, konu ile ilgili bilginizi resmi şekilde kendi anlatım tarzınız ile uygulamalısınız. Bu koşulları yerine getirerek makale yazarı olarak kazanç elde etmek istiyorsanız hemen formu doldurun!
Not: Formu doldurduktan ve üyelik ödemesini gerçekleştirdikten sonra sistem üzerinde bulunan işlerden “1 adet deneme makalesi” yazmanız gerekecektir. Deneme makalesini yazdıktan sonra yazar olarak dilediğiniz kadar iş alıp kazanç elde edebileceksiniz..

MAKALE YAZARLIĞI GENEL BİLGİLENDİRME

İnternet siteleri sürekli olarak güncellenen bir yapıda olduğu için makalelere ihtiyaç duyar. Yazılan makaleler bu ihtiyacı karşılamak için kullanılır. Makalelerde kişisel bilgileriniz kesinlikle geçmez. Yazdığınız ve ücretini aldığınız makalelerin tüm hakları tarafımıza devredilmiş sayılır.

Makaleler sadece bir dalda veya konuda yazılır. Tüm alanlarda veya sektörlerde internet sitesi için makale ihtiyacı duyulduğundan, her konuda makale yazılabilir. Makaleler kompozisyon gibi bir başlık belirleyerek giriş, gelişme ve sonuç şeklinde olur.

Makalelerinizi yazarken sizlere verilen bazı kelimeleri makale içerisinde kullanmanız gerekir. Bu kelimelere ANAHTAR KELİME diyoruz. Sizden istenen bir makale konusu hakkında bilgi sahibi değilseniz internetten araştırdığınızda elde ettiğiniz bilgileri kendi cümleleriniz ile özgün makaleye çevirebilirsiniz. Bildiğiniz konularda ise araştırma yapmanıza gerek yoktur.

Bilmediğiniz konular hakkında araştırma yaparken birebir kullandığınız her cümle kopya sayılır. Yani siteden alarak makale içerisine kopyalamanız makaleyi KOPYA haline getirecektir. Başka bir sitede bulduğunuz bilgileri aynı cümle ve kelimeler ile makalenizin içerisine yazmanızda KOPYA sayılır. Yani, araştırma yaparak edindiğiniz bilgileri kendi cümleleriniz ile makale oluşturunuz. Örneğin klima bakımı ile ilgili bir bilgi paragrafını başka siteden buldunuz.

Devamını Gör

Geliştirilmiş Yazar Paneli ile Para Kazanma Garantili Yazarlık

MakaleHizmeti.com olarak binlerce freelancer yazara iş imkanı ve para kazanma kapısını açtık. 2014 yılından bu güne kadar oldukça fazla geçersiz başvuru ve sistemi kandırmaya yönelik başvurular ile zaman kaybettik.
Bu olumsuz süreçler neticesinde gerçekten yazmayı ve kazanmayı hedef haline getirecek kişilere daha iyi imkanlar sağlamayı hedeflemek adına üyeliklerimizi ücretli hale getirmiş bulunuyoruz.

Neden Teminat Ücreti Ödüyoruz?

  • Geçersiz ve rastgele başvuruları gerçek başvurulardan ayırt etmek,
  • Bu işi öğrenmek ve gelir elde etmek isteyen gerçek kişilere ulaşmak,
  • Elde edilecek kazançları daha iyi hale getirmek ve yazar ile daha iyi ilgilenebilmek,
  • Her bir yazar ile daha iyi ilgilenebilmek adına tek seferlik başvuru ücreti uygulaması mevcuttur.

Bu Üyelik Bana Ne Kazandıracak?

  • Öncelikle para kazandıracak,
  • Size özel nitelikli bilgilendirmeler,
  • Yazar eğitimlerine erişim,
  • Yüzlerce farklı iş seçeneği,
  • Ödüllü işler ve Yazar Puanı ile ekstra kazanç,

Önemli Bilgi: İlgili ödeme yalnızca 1 defa ödenecektir. Sadece teminat ödemesidir, akabinde asla ödeme talep edilmeyecek ve yalnızca gelir elde edeceksiniz.

7 Gün içerisinde tamamlanmayan başvurular otomatik olarak silinmektedir.

Ücret: 24,90 ₺ (KDV Dahil)