Makale Hizmeti Hakkında

Biz Kimiz? Hizmetlerimiz ve Vizyonumuz!

Makale Hizmeti Kimdir? Neyi Amaçlar?

Makale Hizmeti ekibi olarak hizmetlerimizi ve bu güne kadar edindiğimiz tüm tecrübelerimizi bu platformda devam ettirme kararı aldık. Evinden para çalışarak para kazanmak isteyen herkese alternatif bir iş imkanı olması sebebi ile daha fazla kitleye ulaşabilmek adına MakaleHizmeti.com’u kurduk.

Klavye kabiliyetlerine ve genel kültürüne güvenen herkesin rahatlıkla yapabileceği, evinin rahatında aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlerin makale yazarak para kazanma yöntemini kullanabileceğini belirtmek isteriz. Birbirinden farklı kişi ve kurumlar adına yazılan makaleler ile şirket içerikleri, tanıtımları ve blog yazıları tarzında yazılar yazmaktayız.

Mevcut yazar kadromuza her gün bir yenisi eklenmekte ve daha kalabalık bir ekiple yola devam etmekteyiz. Makale Hizmeti’nin amacı ve hedefleri nelerdir? Makale hizmeti ekibi bugüne kadar yüzlerce hatta binlerce web sitelerine içerik ve makale hizmeti sağlamıştır.

Amacımız web dünyası üzerinde çok daha zengin ve okunabilir içerikler üretmektir. Hedeflerimizin arasında öncelikli olarak içerik üretmenin emek sarf ettiren ve bir sistem olduğunu göstermek ve her zaman çok daha kaliteli içerikler üretmektir.

Üretilen tüm içeriklerimizde yazarlarımızın kişisel bilgileri tamamen saklı tutularak yazıların telif haklarını makalehizmeti.com sahiplenmektedir. Makale yazarak para kazanmak ister tam zamanlı olarak evinizden yürütebileceğiniz bir meslek ya da boş zamanlarınızda ek gelir kaynağı olarak kullanabileceğiniz bir yöntemdir.

Yıl Yazar Sayısı
2012 120
2013 215
2014 456
2015 860
2016 1047
2017 1374+ & Artıyor..

Avatar

Böyle bir kuruluşu kurup, evinden ek gelir sağlamak isteyen insanlara bir alternatif sunduğumuz için çok mutluyum. Büyük işler birey değil ekip işidir!

Doğukan Erdurgun, Kurucu
Proje Teslimi
Kayıtlı Yazar
Makale Editörü